Network Ağ Altyapısı Kurulumu

Kablolu ve kablosuz network altyapısı kurulumları.

shadow

Kablolu ve kablosuz network ağ çözümlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve ileriye dönük oluşabilecek ihtiyaçları göz önünde bulunduruyor, en kaliteli ve geliştirilebilir şekliyle sunuyoruz.

Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Network ağ kurulumunun başarılı bir şekilde yapılabilmesi için izlediğimiz süreçler;

  • Alt yapı ve ihtiyaçlarınız analiz edilir.
  • İlerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlar göz önünde bulundurulur ve geliştirilebilir sistem konfigre edilir.
  • Kullanılacak ürün seçenekleri sizlere sunulur.
  • Kurulumun ardından gerekli testler yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Kablolu Ağ Kurulumu

Firmamız, kablolu ağ altyapısının hazırlanması, kablolu ağın uç noktalarının prizlerde sonlandırılması ve kabin pacth panel sonlandırmalarını yapmaktadır. Alt yapının hazırlanması ve sonlandırılması aşamalarında tüm ürünlerin tedariği de firmamız tarafından yapılır.

Kablosuz Ağ Kurulumu

Büyük ve orta ölçekli işletmeler, fabrika, otel, hastane ve toplu konutlar gibi alanlarda sıkça kullanılan kablosuz ağ altyapısı (wifi network) için gereksinimler belirlenir ve kullanılacak kablosuz modem, router, access point ve hot spot ürünlerinin konfigrasyonu ortaya çıkarılarak tüm ürün tedariği yapılıp kurulum gerçekleştirilir.

Network Cihazlarının Kurulumu

Mevcut network altyapınızda gerçekleştireceğiniz upgrade (yükseltme) işlemleri için firmamız destek vermektedir. Modem, router, firewall ve switch ürünlerinin, günümüz teknolojisi ile eksiklerini tespit ediyor ve model yükseltme ve iyileştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Yararlanın

Kablolu yada kablosuz network ağı kurulumlarınızı yerinde keşif yaparak projelendiriyor, sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.

shadow
network kurulum, ağ kablosu kurulum. torbalı ayrancılar gaziemir karabağlar izmirde wireless kurulum. izmir torbalı ağ kablosu çeken firma. torbalıda bilgisayar ağı kuran firma.