Web Tasarım, SEO (arama motoru optimizasyonu), Sosyal Medya Takibi

Anahtar teslim dijital medya hizmeti ile; web site tasarımı, seo ayarları ve sosyal medya takibi yapıyoruz.

web tasarım
shadow
Web Tasarım

Markanızı dijital platforma aktararak marka bilinirliğinizi arttırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini yaratarak, markanıza özel tasarımlar yaratıyoruz.

Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı yada firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Web tasarım hizmeti verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarımda ilkemiz, widescreen, tablet ve mobile cihazlarda %100 destekleyen, kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak.

Nif Bilişim olarak, ihtiyaçlarınızı analiz ederek, sizleri rakiplerinizden önde tutacak tasarımlar yaratıyoruz.

SEO Optimizasyonu

SEO yani arama motoru optimizasyonları ile web sitenizi belirlenen anahtar kelimelerle üst sıralara taşıyoruz. Daha çok hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Adwords çalışmaları ile sponsor bağlantılarla google arama motorunda en üst sıralarda olmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Takibi

Sosyal medyaların dijital pazarda yeri tartışılmaz. Markanızı sosyal medya üzerinden öne çıkartıyor, ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya üzerinden binlerce kitleye ulaştırmanızı sağlıyoruz. Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızı düzenli takip edip güncelleme ve paylaşımlarınızı yürütüyoruz.

Güncelleme Hizmeti

Tasarımı yapılan ve yayınlanan web sitelerinizi isteğiniz doğrultusunda haftalık ve aylık güncellemelerle takibini yapıyoruz. Modül güncellemeleri ve seo ayarlarının takibi, yeni sayfaların eklenmesi konularında desteğimizi bırakmıyoruz.

Tasarımlarını yaptığımız web sitelerini inceleyin

Tasarımlarını yaptığımız, seo ayarlarını tamamlayıp yayına verdiğimiz kişisel ve firma web sitelerini incelebilirsiniz.

shadow
web tasarım firması, izmir torbalı web tasarım. gaziemir karabağlar ayrancılar torbalıda web tasarım yapan firma. sosyal medya takibi. web sitesi tasarımı, torbalı web tasarım, web tasarım torbalı firması