PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel devam kontrol sistemi; işletmelerde çalışanların iş yerine giriş çıkış saatlerini tespit etmek ve bu giriş çıkış zamanlarına göre de ay sonu maaş hesaplamasını otomatik olarak hesaplayan sistemlerdir.

personel devam kontrol sistemi
shadow

Günümüzde personellerin mesai takibi için kullanılan cihazlar; kart okuyucu, parmak izi okuma ve yüz tanıma olup, hepsi de aynı PDKS (personel devam kontrol sistemi) yazılımını kullanır. PDKS programı; giriş çıkış, geç gelen, erken çıkanlar, mesaiye kalanlar ve devamsızlar gibi raporlar verebildiği gibi kesinti ve eklentileri de ilave ederek ay sonunda maaş hesaplamasını yaparak net hak edişi hesaplar. Eta, logo, mikro vb. farklı bordro programına aktarımlar yaparak resmi tahakkukun çıkarılmasına yardımcı olur.

Firmamız işletmelerin ihtiyaçlarına ve personel sayılarına göre kullanılacak pdks sistemini sizlere sunuyor ve kurulum sonrası personel tanımlamaları için destek veriyor.

Kartlı geçiş personel takip sistemlerinde proximity kart teminlerini de yine firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz. PDKS sistemlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

Yüz Tanıma PDKS Sistemi

Personellerin geçiş yaptığı uygun bir duvara yahut turnike üstüne yüz tanıma cihazı monte edilir. Admin yetkisi verilen yüz sahibi, personellerin yüzlerini cihaza tanıtır. Yüz tanıma cihazı personellerin yüzlerini farklı açı ve mesafelerden 2 boyutlu olarak tarar ve kaydeder. Sonrasında personeller cihaza 30-60 cm mesafe yaklaşarak kameraya bakar ve 1 saniyenin altında bir sürede cihaz personeli tanıyarak geçiş verir. Yüz tanıma cihazları hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Parmak İzi PDKS Sistemi

Personellerin yedekleri ile birlikte istenen adette parmak izleri cihaza tanıtılır. Personel geçişleri esnasında parmak izini dokundurduğu anda parmak izi okuyucu, hafızasındaki tanımlı parmak izlerini tarar doğru sonucu bulup türkçe “teşekkürler” sesi ile birlikte ekrana personelin adını yazarak geçiş yetkisi verir. Parmak izi pdks sistemleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Kartlı PDKS Sistemi

Personellere verilen proximity kartlar, kart okuyucuya yaklaştırarak okutulur. Okutulan tüm kartları hafızasına alan personel kart sistemi, datalarını personel devam kontrol programına göndererek giriş-çıkış yapan personellerin takibinin yapılmasını sağlar. Ek kazanç, fazla mesai, avans, agi, geç kalma ve erken çıkmalara göre ay sonu net maaş hesaplamasını gerçekleştirir. Kartlı pdks sistemi hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol sistemleri, güvenliğin gerekli olduğu tüm alanlarda kullanılan ve kullanım alanı oldukça geniş olan sistemlerdir. Bekçi tur sistemleri, güvenlik görevlilerinin yer aldığı her alanda güvenlik görevlilerini takip etmek için kullanılır. Bekçi tur kontrol sistemleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Yararlanın

İşletmenizde kullanmayı düşündüğünüz PDKS (personel devam kontrol sistemi) için yerinde keşif yaparak, sizler için en uygun ürünlerin çözümlerini sunuyoruz.

shadow
izmir, torbalı da personel devam kontrol sistemi satan firma. Nif Bilişim pdks sistemleri, personel takip sistemi, personel devam kontrol ve takip sistemleri. PDKS yazılımı, yüz tanıma, parmak izi okuyucu, devriye tur kontrol sistemi, devriye takip sistemi, personel devam kontrol sistemi satışı, kartlı geçiş sistemi torbalı, yüz tanıma sistemi torbalı, parmak izi okuyucu torbalı,