Wifi Çözümleri, Kablolu Kablosuz Network Kurulumu

Wifi Çözümleri, Kablolu Kablosuz Network Kurulumu

Kablolu ve kablosuz network ağ çözümlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve ileriye dönük oluşabilecek ihtiyaçları göz önünde bulunduruyor, en kaliteli ve geliştirilebilir şekliyle sunuyoruz.

Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Network ağ kurulumunun başarılı bir şekilde yapılabilmesi için izlediğimiz süreçler;

  • Alt yapı ve ihtiyaçlarınız analiz edilir.
  • İlerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlar göz önünde bulundurulur ve geliştirilebilir sistem konfigre edilir.
  • Kullanılacak ürün seçenekleri sizlere sunulur.
  • Kurulumun ardından gerekli testler yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.
shadow

Kablolu Ağ Kurulumu

Firmamız, kablolu ağ altyapısının hazırlanması, kablolu ağın uç noktalarının prizlerde sonlandırılması ve kabin pacth panel sonlandırmalarını yapmaktadır. Alt yapının hazırlanması ve sonlandırılması aşamalarında tüm ürünlerin tedariği de firmamız tarafından yapılır.

Kablosuz Ağ Kurulumu

Büyük ve orta ölçekli işletmeler, fabrika, otel, hastane ve toplu konutlar gibi alanlarda sıkça kullanılan kablosuz ağ altyapısı (wifi network) için gereksinimler belirlenir ve kullanılacak kablosuz modem, router, access point ve hot spot ürünlerinin konfigrasyonu ortaya çıkarılarak tüm ürün tedariği yapılıp kurulum gerçekleştirilir.

Network Cihazlarının Kurulumu

Mevcut network altyapınızda gerçekleştireceğiniz upgrade (yükseltme) işlemleri için firmamız destek vermektedir. Modem, router, firewall ve switch ürünlerinin, günümüz teknolojisi ile eksiklerini tespit ediyor ve model yükseltme ve iyileştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmetimizden Yararlanın

Kablolu yada kablosuz network ağı kurulumlarınızı yerinde keşif yaparak projelendiriyor, sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.

shadow
Wifi proje firması, Network kurulum firması, İzmir Wifi kurulum firması, Wireless kurulum izmir, Wireless kurulum Bodrum, Wireless kurulum Foça, Wireless kurulum Çeşme, Toplu konut wifi projesi, Otel wifi kurulum firması, Yurt wifi kurulum, Apartman Wifi kurulum, Hastane wifi kurulumu, Bodrumda wireless kurulum firması, izmirde wifi kurulum firması, Kablolu network kurulum firması, Ağ alt yapısı kurulum firması, Kablosuz wifi proje firması, Siteler için wifi kuran firma, Çeşme wifi kurulum firması, Seferihisar wifi kurulum firması, Milas wifi kurulum firması, Didim wifi kurulum firması, Kuşadası wifi kurulum firması, Selçuk wifi kurulum firması,

Yazıyı Paylaş

Yorumlar

Yorum yapılmamış

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.